تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 7943  تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۸۹ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی


فعالیت 22 دفتر حج و زیارت در گلستان

شمال فردا: مدیرحج و زیارت گلستان از فعالیت 22 دفتر مجاز زیارتی در استان خبر داد.

مهدی شیخی پیش از ظهر دوشنبه در نشست این اداره گفت: اعزام متقاضیان دارای اولویت تشرف از دهه سوم بهمن ماه ۱۳۸۹ آغاز و تا اواخر ماه شعبان ۱۴۳۲هجری قمری با زمانبندی تعیین شده ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: فهرست کارگزاران و مشخصات کاروان های عمره استان گلستان متعاقباً از طریق جراید محلی و همین پایگاه اینترنتی اعلام می شود.
وی خاطرنشان کرد:  ثبت نام مرحله اول با حضور بازرسان مدیریت حج و زیارت استان همزمان ازساعت هشت صبح روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه سالجاری  آغاز خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت هریک از کاروانها حداکثر تا ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ دوم بهمن ماه ادامه دارد.
به گفته شیخی، ثبت نام همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۶ با استثناء (وقت نماز) انجام خواهد شد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت گروههای اعلامی بعد از تاریخ فوق نحوه و چگونگی دعوت از اولویت ۱۸۰ به بعد متعاقباً به اطلاع عموم خواهد رسید.
مدیرحج و زیارت گلستان، با اشاره به مشمولان تشرف گفت: دارندگان اصل اسناد بانک ملی مربوط به ثبت نامهای سنوات،۱۳۶۳،۱۳۷۶،۱۳۸۲ تا پنجم فروردین ۸۶ که تا کنون به هر دلیل مشرف نشده اند و اسناد ثبت نامی بانک ملی بعد از پنجم فروردین۸۶ منوط به داشتن مجوز از دفاتر حج و زیارت و پشت نویسی انجام شده از سوی بانک خواهد بود، ازجمله مشمولان هستند.
شیخی بیان داشت: ارندگان اولویتهای ۱ تا ۱۸۰بانک ملت که در ثبت نام عمومی سال ۱۳۸۷ شرکت کرده و کارت ثبت نام دارای اعتبار را در دست دارند نیز امسال اعزام می شوند.

وی گفت: کلیه افراد مذکور در بند یک که طی سالهای قبل اقدام به ثبت نام نزد کارگزاران مجاز نموده و به هر علتی مشرف نشده و وجوه آنان نزد یکی از شرکتهای مجری مجاز از طرف سازمان حج و زیارت یا در بانک (بستانکار ) بوده، می بایست قبل از مراجعه به کارگزاران در روز ثبت نام حتما نسبت به اخذ تأییدیه از مدیریت حج وزیارت و پایدار کردن سند خود اقدام نموده تا در روز ثبت نام ازاین بابت مشکلی نداشته باشند نیز می توانند برای تشرف اقدام کنند.
 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"