تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 19991  تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۰ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی


بارزانی با 120 میلیون دلار به آمریکا گریخت !

شمال فردا : منصور بارزانی، فرزند مسعود بارزانی فرمانده نیروهای مخصوص ضربت گولان، با ازدواج دوم خود، بدون اجازه مسعود بارزانی، و چند مشکل مالی، ثروت افسانه ای را برداشت و با ثروت 120 میلیون دلاری به آمریکا گریخت وچند ویلا در شهرهای لس انجلس، شارلوت، واشنگتن و نیویورک خریداری کرده و سرگرم امور بازرگانی است...

بنا به گزارش برخی از سایت های خبری کردستان عراق - مانند كوردستان پۆست- بیش از 13 ماه است که منصور بارزانی، فرزند مسعود بارزانی که درجه تیمساری دارد ! و فرمانده نیروهای مخصوص ضربت - گولان - بوده، با ازدواج دوم خود، بدون اجازه مسعود بارزانی، و نیز چند مشکل مالی، ثروت افسانه ای را برداشت و به آمریکا گریخت و ظاهرا دیگر هیچ رابطه ای با مسعود بارزانی ندارد.

به گزارش بولتن نیوز، وی با ثروت 120 میلیون دلاری خود، چندین ویلا در شهرهای لس انجلس، شارلوت، واشنگتن و نیویورک خریداری کرده و سرگرم امور بازرگانی است .

وی در آغاز سال 2012 در دبی بوده است زیرا وی با یک دختر عرب که یکی از افراد نزدیک به شیخ زاهد است، ازدواج کرده و هم اکنون در دبی می باشد.

منصور بارزانی در شهرهای مختلف در کشورهای لبنان و ترکیه و قبرس و اتریش و بریتانیا، دارای چند هتل و آپارتمان مختلف است. البته بنا به اعتراف برادرش، کلیه های وی مشکل سنگ سازی دارد و هر چندماه 1 بار باید عمل جراحی داشته باشد.

یکی از منتقدان سیاسی اظهار می دارد که: البته صابر، لقمان و عبیدالله هم در ایام  گذشته با مصطفی بارزانی دچار مشکلاتی بودند و وی را تنها گذاشتند و امروزه هم منصور همان راه را پیموده و مسعود بارزانی را تنها گذاشته است.

 

مسعود بارزانی پدر منصور

وی افزود: این خانواده، علاقه وافری به اغراق گویی دارند، مثلا خود مصطفی بارزانی خود را مُلا و ژنرال می نامیده در حالی که فاقد هر گونه سوادی بوده، و در هیچ آکادمی نظامی هم آموزش نظامی 3 ماه ساده را هم نگذرانیده بود و چون روس ها به او ژنرال می گفتند همه فکر می کردند که او ژنرال است.  و خود را ژنرال نامیده و امروزه هم کسی به سن و سال منصور، نمی تواند درجه تیمساری را در هیچ جای جهان دریافت کند و متاسفانه این نوعی اهانت به اعتبار درجه های نظامی است.
 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"