تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36271  تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی


سرپرست فنی و حرفه ای رامسر تعیین شد

مدیر کل فنی حرفه ای استان نیز بلافاصله بعد از با خبر شدن از این اتفاق در تماسی تلفنی با دستور به رئیس دفتر خود در اقدامی ضرب الاجلی حکم ریاست باقرزاده را لغو و علیرضا جعفری از جوانان خوش فکر و کارمند این اداره در رامسر را به سمت سرپرست فنی و حرفه ای رامسر برگزید....
سرپرست فنی و حرفه ای رامسر تعیین شد

شمال نیوز : مراسم تودیع و معارفه روسای فنی و حرفه ای شهرستان های تنکابن و رامسر سه شنبه با حضور معاون اداری مالی فنی و حرفه ای استان مازندران برگزار شد.

در این جابه جایی شهرستانی رئیس فنی و حرفه ای رامسر محمود حاتمی به عنوان رئیس فنی و حرفه ای تنکابن معرفی شد و همچنین حسن باقر زاده رئیس فنی حرفه ای تنکابن به عنوان رئیس فنی و حرفه ای رامسر معرفی شد.

در این جابه جایی  رئیس فنی و حرفه ای تنکابن که شب قبل از مراسم تودیع و معارفه اش از این اتفاق با خبر شده بود در اقدامی نه در تودیعش در تنکابن حاضر نشد .

گفته می شود ، مدیر کل فنی حرفه ای استان نیز بلافاصله بعد از با خبر شدن از این اتفاق  در تماسی تلفنی با دستور به رئیس دفتر خود در اقدامی ضرب الاجلی حکم ریاست باقرزاده را لغو و علیرضا جعفری از جوانان خوش فکر و کارمند این اداره در رامسر را به سمت سرپرست فنی و حرفه ای رامسر برگزید.

البته  هنوز حکم سرپرستی علیرضا جعفری ابلاغ نشده است اما طبق شنیده ها در روزهای آینده حکم سرپرستی وی ابلاغ خواهد شد.

انتخاب علیرضا جعفری که برادر فرمانده سپاه رامسر نیز می باشد با حمایت جوانان فعال و مردم شهرستان رامسر در فضای مجازی روبرو شده است و از اینکه مدیر کل فنی و حرفه ای به یک جوان پرتلاش و فعال در رامسر اعتماد کرده است بسیار خرسند شدند.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"