تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36294  تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

دلنوشته خبرنگار پیشکسوت و مالباخته مازنی ؛
سارقان جولان می دهند ؛ مالباختگان را دریابید

آیا لحظه ای پارک کردن در گوشه ای از شهر بخصوص حوالی یک بیمارستان باید منجر به آن شود که سارقی در کمین نشسته اقدام به سرقت ماشین نماید و سپس متواری گردد ؟ مسئول شهر کیست؟ اگر نمی توانند هزینه دوربینها را ....
سارقان جولان می دهند ؛ مالباختگان را دریابید

شمال نیوز : بدنبال سرقت خودروی یکی از خبرنگاران پبشکسوت مازندران ، دل نوشته ای خطاب به مسئولان انتظانی استان و شهرستان قلمی شده است که خواندن آن خالی از لطف نیست .

ایرج مشهدبان ، سردبیر هفته نامه نگاه مردم نوشت :

پیرو مصوبات شورای تأمین قائم شهر مبنی بر نصب دوربین در معابر و نقاط حادثه خیز تاکنون اقدام مناسبی در این خصوص صورت نپذیرفت در حالیکه سارقان در این شهر جولان می دهند و با شیوه های ماهرانه ای همچنان از مردم در سر بزنگاه می دزدند بی آنکه دلهره ای از دستگیری خود داشته باشند چرا که اطمینان دارند مالباخته تا ابد نمی تواند پیگیری نماید و دیگر اینکه تعداد فقره دزدی ها به حدی زیاد می باشد که مأمورین امر علی رغم تلاش و تجسس دلسوزانه ، قادر به پیگیری همه آنها نمی باشند بنحوی که منتج به دستگیری دزدان شود و بدون تردید نصب دوربین در معابر شهری می تواند در دستگیری و شناسائی سارقان کمک زیادی نماید .
حال با این وضعیت بد اقتصادی که مردم را سخت می آزارد چرا مسئول مربوطه مصوبات شورای تأمین شهر را اجرا نمی کند ؟ مگر قیمت چند دوربین چقدر است که مسئولین شهر از هزینه کردن آن عاجزند ؟

آیا لحظه ای پارک کردن در گوشه ای از شهر بخصوص حوالی یک بیمارستان باید منجر به آن شود که سارقی در کمین نشسته اقدام به سرقت ماشین نماید و سپس متواری گردد ؟ مسئول شهر کیست؟ اگر نمی توانند هزینه دوربینها را بپردازند لااقل به شهروندان بگویند که در اینصورت با جمع اوری اعانه از سوی شهروندان در زمینه نصب دوربینها در نقاط مختلف شهر از جمله نقاط حادثه خیز شهر اقدام شود تا بلکه بر تعداد میزان سرقت ها بخصوص سرقت خودرو کاسته گردد .

نگارنده این دردنامه درنظر دارد از شماره آتی هفته نامه نگاه مردم در این زمینه واقعیت های موجود را پس از بررسی در همین نشریه به چاپ رسانده تا مردم را از ضریب اطمینان موجود از حیث سارقان مطلع سازد .

در پایان ضمن قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر نیروهای انتظامی به ویژه سردار جعفری نسب که باید در همین جا از تلاش و مدیریت و شجاعت وی و همکارانش در راستای امنیت استان نقدیر کنم ، یادآور می گردد با ارتقاء توان لجستیکی نیروی انتظامی می توان امان سارقان را هم برید بشرط آنکه ...

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"