تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36295  تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

سرپرست فنی مسابقات هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی :
حضور دکتر دادکان در ورزش دانشگاه آزاداسلامی غنیمت است

در حاشیه برگزاری مسابقات سراسری هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد قائم شهر در حال برگزاری است اکبر ریاحی سرپرست فنی این مسابقات در خصوص چگونگی و نحوه برگزاری این مسابقات مطالبی بیان داشت....

حضور دکتر دادکان در ورزش دانشگاه آزاداسلامی غنیمت است

شمال فردا - در حاشیه برگزاری مسابقات سراسری هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد قائم شهر در حال برگزاری است اکبر ریاحی سرپرست فنی این مسابقات در خصوص چگونگی و نحوه برگزاری این مسابقات مطالبی بیان داشت.
اکبر ریاحی سرپرست فنی و دبیر انجمن هندبال کشور ضمن تقدیر و تشکر و حمایت معاونت ورزش از برگزاری این مسابقات گفت:اولین دوره برگزاری مسابقات هندبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که بصورت کشوری و در سه رده دسته یک، دسته دو، دسته سه در حال برگزاری می باشد موجب تحول و جنبش و هیجان دربین دانشجویان هندبالیست کشور شد.
ریاحی گفت: مسابقات در سطح بالا و با رقابت فشرده ای با حضور هفت تیم و در دو گروه در حال برگزاری است که در نهایت از هر گروه دو تیم به مرحله بعدجهت بازیهای رده بندی و فینال و سه تیم باقیمانده جهت حذف یک تیم در مرحله دوم به رقابتی سالم می پردازند.
ریاحی از انتخاب بهترین بازیکنان این دوره از مسابقات هندبال برای تیم منتخب دانشگاه آزاداسلامی جهت حضور در مسابقات دانشگاهها و مسابقات بین المللی که در پیش رو است خبر داد.
سرپرست فنی سطح بالای مسابقات را حضور چند بازیکن ملی پوش تیم هندبال جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات عنوان کرد و گفت: در این دوره از مسابقات بدلیل تمرین تیم ها و آمادگی نسبی که دانشجویان از نظر بدنی دارند شاهد کمترین آسیب دیدگی ورزشکاران هستیم و دراین خصوص از تمامی مسئولین دانشگاهها برای توجه خاص به این امر مهم تشکر کرد.
مسئول کمیته مربیان و آموزش هندبال کشور حضور دکتر دادگان را بعنوان متولی ورزش دانشگاه غنیمتی بزرگ برای ورزش دانشگاه دانست و افزود: دانشجویان باید از این پتانسیل بالا بهره کافی را ببرند.
ریاحی برنامه ریزی در ورزش هندبال را یکی دیگر سیاستهای سازمان برشمرد و ابراز امیدواری کرد با انتخاب رئیس انجمن این رشته از ورزشکاران و متخصصین تحولی در این راستا صورت بگیرد.
ریاحی برگزاری اردوها و مسابقات منظم و مختلف، کلاسهای مربیگری و داوری برای دانشجویان انتخاب دو تیم تحت عنوان تیم های هندبال دانشگاه در رده خواهران و برادران جهت حضور در مسابقات لیگ هندبال،برگزاری مسابقات مختلف برای واحدهای هر استان – انتخابی استانی و کشوری، را از برنامه های انجمن هندبال دانشگاه عنوان کرد.
وی اعزام تیم به مسابقات برون مرزی و داشتن اردوهای تدارکاتی برای تیم منتخب و همکاری با فدراسیون هندبال و تعامل و ایجاد تفاهمنامه همکاری را از دیگر برنامه های دانشگاه برشمرد.
ریاحی اظهار کرد در این دوره از مسابقات ضمن برگزاری مسابقات فرهنگی و با توجه به رویکرد معاونت به بعد سلامت و نشاط دانشجویان تیم های اول – دوم – سوم مدال و کاپ دریافت می کنند و تیم اخلاقی نیز کاپ نمادین اخلاقی را دریافت خواهد کرد و همچنین 2 dvd از مسابقات قهرمانی هندبال جهان در قطر و آمادگی جسمانی برای آماده سازی تیم های هندبال از طریق کمیته آموزش ومربیان فدراسیون هندبال در اختیار تیم ها قرار گرفت.
ریاحی در خاتمه از میزبانی خوب واحد قائم شهر و قضاوت داوران این مسابقات که از داوران لیگ برتر هندبال کشور می باشند تشکر و قدردانی کرد.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"