تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36297  تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

ایجاد یک فرصت بی نظیر تحقیقاتی برای مازندران ؛
« دکتر عمادی » مشاور معاون تحقيقات و فنآوري وزارت بهداشت شد

 دكتر سيد ناصر عمادي اولويت خود در مسئوليت جديد را همكاري گسترده و مؤثر با دانشگاه علوم پزشكي مازندران و بابل در اجراي طرح هاي پژوهشي و تحقيقاتي به عنوان اقدام اساسي و بنيادي در ارتقا سلامت مردم استان و جايگاه علمي شايسته ....

« دکتر عمادی » مشاور معاون تحقيقات و فنآوري وزارت بهداشت شد

شمال فردا - دكتر سيد ناصر عمادي متخصص پوست پزشك بدون مرز و عضو هئيت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان مشاور معاون تحقيقات و فنآوري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در امور تحقيقات باليني كشور منصوب شد.

دكتر ملك زاده معاون تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت با اشاره به سوابق ارزنده علمي و فرهنگي دكتر عمادي، حضور ايشان در امور تحقيقات باليني كشور را با توجه به اهميت تحقيقات و پژوهش ارزشمند دانسته و تلاش در اين امر مهم را با موفقيت براي ايشان يادآور شد.

 سوابق تحقيقاتي دكتر عمادي، در خصوص ضايعات پوستي جانبازان شيميايي كه نتيجه آن مقالات و سخنراني هاي متعدد در مجامع علمي دنيا بخصوص( آمريكا، فرانسه، آلمان، سويس و ...) در دفاع از مظلوميت جانبازان بوده است. همچنين خدمات پزشكي رايگان ايشان در روستاهاي دورافتاده ايران و كشورهاي آفريقايي، عراق و افغانستان جهت بيماران مبتلا به ايدز از آثار ماندگار علمي وملي ايشان مي باشد كه در ششمين همايش تجليل از مشاهير و مفاخر ايران كه در ارديبهشت ماه سال جاري در رامسر برگزار شد به عنوان يكي از چهره هاي ماندگارعلمي و پزشكي معرفي و توسط دكتر نوبخت معاون رئيس جمهور و استاندار مازندران با دريافت تنديس بعنوان چهره ماندگار مورد تجليل قرار گرفت.

دكتر سيد ناصر عمادي اولويت خود در مسئوليت جديد را همكاري گسترده و مؤثر با دانشگاه علوم پزشكي مازندران و بابل در اجراي طرح هاي پژوهشي و تحقيقاتي به عنوان اقدام اساسي و بنيادي در ارتقا سلامت مردم استان و جايگاه علمي شايسته دانشگاه علوم پزشكي مازندران و بابل با اساتيد دلسوز، فرهيخته و برجسته آن دانست كه همواره بعنوان اساتيد و پزشكان گمنام و مردمي نام آور عرصه خدمات علمي و پژوهشي در كشور و دنيا بوده اند.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"