تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36298  تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

برای نخستین بار در کشور ؛
زارع : روزشمار هفته تجلیل از اصحاب رسانه منتشر شد

وی با مهم خواندن نقش رسانه های مجازی در توسعه و پیشرفت استان اظهار داشت : به لطف الهی فعالترین رسانه های مجازی کشور در استان مازندران وجود دارند که با اخبار ، گزارشات و تحلیل های بروز و تولیدی خود همواره گام های موثری را در راستای توسعه و پیشرفت استان بر می دارند .....
زارع : روزشمار هفته تجلیل از اصحاب رسانه منتشر شد

شمال نیوز : معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران از برگزرای با شکوه هفته اصحاب رسانه در مازندران خبر داد .

عباس زارع در آستانه روز خبرنگار در گفت وگو با جمعی از اصحاب رسانه به تعداد حدود یکهزار خبرنگار در مازندران اشاره کرد و گفت  : این آمار همیشه از سوی صاحبنظران مورد اعتراض قرار گرفته است چراکه بسیاری از این افراد خبرنگار نیستند .

وی با مهم خواندن نقش رسانه های مجازی در توسعه و پیشرفت استان اظهار داشت : به لطف الهی فعالترین رسانه های مجازی کشور در استان مازندران وجود دارند  که با اخبار ، گزارشات و تحلیل های بروز و تولیدی خود همواره گام های موثری را در راستای توسعه و پیشرفت استان بر می دارند .

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: تاکنون 370 نفر خبرنگار ساماندهی شدند که پرونده بررسی وضعیت کاری آنان مشخص شد .

وی از اعمال پایش بیمه خبرنگاران از سوی وزارت ارشاد نیز بعنوان گام موثری در شناسایی خبرنگاران واقعی نام برد و ادامه داد : متاسفانه در مناسبت ها و مراسم ورود افراد غیر خبرنگار باعث شده تا حقوق خبرنگاران واقعی تضییع شود .

به گفته زارع با این اقدام وزارت ارشاد علاوه بر شناسایی خبرنگاران واقعی در دستیابی افراد به حقوقشان نیز کمک می شود .
وی از برقراری بیمه 129 خبرنگار مازندران پس از بررسی روند فعالیت آنها خبرداد و گفت: پرونده دیگر متقاضیان در حال بررسی است که در صورت محرض شدن فعالیت افراد در این حرفه ، بیمه آنان برقرار خواهد شد .

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران بروز رسانی اطلاعات و آموزش خبرنگاران را از دیگر دغدغه های این بخش برشمرد و ادامه داد : با امضای تفاهم نامه فی مابین این اداره کل و معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، دوره های آموزشی خبرنگاران استان برگزار خواهد شد .

زارع برگزاری آئین بزرگذاشت هفته  تجلیل از اصحاب رسانه در مازندران را  به عنوان حرکتی بدیع و نو خواند و اعلام کرد : روزشمار هفته تجلیل از اصحاب رسانه برای نخستین بار در کشور در استان مازندران  منتشر گردید که اوج برنامه ها  در شازدهم مردادماه ساعت 5 عصر در سالن هلال احمر ساری در قالب مراسم ویژه روز خبرنگار برگزار خواهد شد .

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"