تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36304  تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

تحقق آرزوی دیرینه شهروندان ساروی ؛
کلید پادگان ساری تحویل شورا و شهرداری شد

محمد حسن محمدی کیادهی با اعلام مساحت در اختیاز قرار گرفته شده ، گفت : طرح جدید در6 هکتار از زمین پادگان ساری عملیاتی می شود و سه هکتار باقیمانده هم توسط بنیاد تعاون مسکن ارتش به یک مجموعه بسیار زیبا در 15 طبقه نگینی در شهر ساری تبدیل خواهد شد و ....

کلید پادگان ساری تحویل شورا و شهرداری شد

شمال فردا - عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: کلید پادگان ساری تحویل شورا و شهرداری شد .

محمد حسن محمدی کیادهی در گفتگو با خبرنگارما با اعلام این خبر اظهار داشت : بالاخره پس از سال ها انتظار عصر چهارشنبه ، با حضور شهردار و اعضای شورای شهر ، کلید پادگان ساری تحویل شهرداری شد .

این عضو شورای اسلامی ساری در خصوص آینده زمین این پادگان افزود : قرار است این پادگان بصورت رسمی در 30مرداد ماه سال جاری با حضور یکصدهزار نفری ساروی ها بازگشایی شده و  به صورت یک مجموعه فرهنگی ، گردشگری قابل استفاده عموم قرار گیرد .

محمدی کیادهی با اشاره به جانمایی ساختمان هایی با قدمت یکصدساله در این مکان گفت : در این پادگان ساختمان هایی با قدمت یکصد ساله وجود دارند که  در طرح جدید تخریب نخواهد شد و به نحوی زیبا در طرح جدید جانمایی می شوند .

وی با اعلام مساحت در اختیاز قرار گرفته شده ، گفت : طرح جدید در6 هکتار از زمین پادگان ساری عملیاتی می شود و سه هکتار باقیمانده هم توسط بنیاد تعاون مسکن ارتش به یک مجموعه بسیار زیبا در 15 طبقه نگینی در شهر ساری تبدیل خواهد شد و به نوعی مکمل طرح جامعی است که برای این زمین استراتژیک در نظر گرفته شده است .

گفتنی است ، در شرایطی زمین پادگان ساری با مساحت 6 هکتار در بهترین نقطه مرکز استان ، تحویل شهرداری شد که آرزوی دیرینه و چندین ساله شهروندان این شهر محقق گردید .

 

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"