تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36307  تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

فرماندار فریدونکنار خبر داد :
برگزاری جشنواره خوشه های زرین در فریدونکنار

ابراهیمی فرماندار فریدونکنار ، رانت اطلاعاتی را نوعی سم در حوزه اطلاع رسانی دانست و با تاکید بر اینکه مدیران باید نسبت به ساخت و ایجاد اتاق شیشته ای و فکر اقدام داشته باشند، تصریح کرد: در امپراطوری رسانه ای و با هجمه هایی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران فعال است باید از فضای بین المللی برای معرفی بیشتر ارزشها و دستاوردها بهره گیریم.....

برگزاری جشنواره خوشه های زرین در فریدونکنار

شمال فردا - فرماندار فریدونکنار گفت: جشنواره خوشه های زرین هفته اول شهریورماه در این شهرستان برگزار می شود.     

مهرداد ابراهیمی سه شنبه شب در نشست صمیمی با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه این جشنواره هفته اول شهریورماه در روستای ازباران برگزار می شود گفت: این جشنواره شامل نمایشگاه خودروهای کشاورزی، غرفه های سنتی، بازیهای محلی، سوغات و صنایع دستی و غیره است.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها در تنویر و آگاهی بخشی به جامعه، دروازه بانی خبر را از جمله وظایف اصلی برشمرد تا جریان خبر به دست افراد دارای زر و زور نیفتد.

ابراهیمی، رانت اطلاعاتی را نوعی سم در حوزه اطلاع رسانی دانست و با تاکید بر اینکه مدیران باید نسبت به ساخت و ایجاد اتاق شیشته ای و فکر اقدام داشته باشند، تصریح کرد: در امپراطوری رسانه ای و با هجمه هایی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران فعال است باید از فضای بین المللی برای معرفی بیشتر ارزشها و دستاوردها بهره گیریم.

فرماندار فریدونکنار، ایجاد اعتماد را در جامعه را امری ضروری دانست و گفت: امنیت، امید و ایجاد نشاط نیز از دیگر وظایف است و رسانه ها باید امید را به همراه نشاط در جامعه ترویج دهند زیرا جامعه ای که نشاط نداشته باشد، مرده است.

مهرداد ابراهیمی، دسترسی آسان به خبرنگاران و ارتباط دو سویه با مسئولان را امری مهم برشمرد و گفت: خبرنگار مسئولیت شناس و شجاع می تواند مشاور خوبی برای دستگاههای اجرایی باشد.

وی برپایی نشست های فصلی، جشنواره ساحل پاک، جشنواره خوشه های زرین را از جمله برنامه ها در شهرستان بیان کرد.

 

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"