تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36313  تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

ربیع فلاح جلودار به شایعات درباره تغییرش پاسخ داد ؛
پست و میز برایم معنی ندارد/ 30 سال پیش معاون وزیر بودم

ربیع فلاح جلودار/در گفتگو با خبرنگاران گفت: از همان هفته اول که منصوب شدم، کسانیکه قافیه را باخته و حقی برای خودشان قائل بودند و فکر می‌کردند میز و صندلی مال آنان و خاندانشان است، مدام مسئله تغییر را مطرح می‌کنند. /  تاکنون از هر مسئولیتی خارج شدم به درخواست خودم بوده است ....
پست و میز برایم معنی ندارد/ 30 سال پیش معاون وزیر بودم

شمال فردا - استاندار مازندران با اشاره به شایعاتی درباره تغییرش گفت: پست و میز برایم معنی ندارد و به فکر خدمت به مردم استان هستم.  

به گزارش شمال فردا ، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: از همان هفته اول که منصوب شدم، کسانیکه قافیه را باخته و حقی برای خودشان قائل بودند و فکر می‌کردند میز و صندلی مال آنان و خاندانشان است، مدام مسئله تغییر را مطرح می‌کنند.

وی بابیان اینکه تاکنون از هر مسئولیتی خارج شدم به درخواست خودم بوده است، یادآور شد: کسی که ۳۰ سال پیش در کشور معاون وزیر بوده است دیگر میز و صندلی برایش معنی ندارد.

استاندار مازندران، بابیان اینکه برای نجات استان مازندران به کمک دکتر روحانی رئیس‌جمهور آمده‌ام گفت: استانی که نمره خوب می‌گیرد نشان از عملکرد مطلوب دارد و با قاطعیت کارم را دنبال می‌کنم.

ربیع فلاح جلودار تصریح کرد: تا وقتی‌که استاندار هستم روحیه پاسخگویی را خواهم داشت ولی درعین‌حال باید از ظرفیت‌های استان باید بهره گیریم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مهم‌ترین چالش، راههای مواصلاتی استان، تأمین آب و سدهای استان است، گفت: سد گلورد حدود ۱۰ سال از آغاز ساخت آن می‌گذرد و برای تکمیل آن باید تسریع شود.

وی بابیان اینکه تغییر در استان مازندران در حال انجام است، به طرح‌های حوزه آبزی‌پروری اشاره کرد و گفت: پرورش ماهی در قفس می‌تواند تحول اساسی در استان انجام می‌دهد.

وی بابیان اینکه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار برای سد هراز و تجهیز اراضی در نظر گرفته‌شده است، تصریح کرد: این اعتبار در قالب فاینانس در حال پیگیری است.

استاندار مازندران، ایجاد مرکز آزاد و تجارت خارجی نفت و گاز جهان را در منطقه امیرآباد استان از دیگر برنامه‌ها برشمرد و گفت: طرح این موضوع تهیه‌شده و بخش خصوصی نیز اعلام آمادگی کرده است.

 فلاح جلودار یادآور شد: برای این موضوع بین مازندران و کیش رقابت وجود دارد و در حال پیگیری تحقق این مرکز هستیم.

وی با اشاره به اینکه مازندران با ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلی‌متر بارندگی نباید کمبود آب داشته باشد ولی متأسفانه با مشکل مواجه هستیم و درزمینهٔ سیلاب گفت: برنامه جامع کنترل سه‌ساله سیلاب در استان تهیه و مورد تصویب دولت قرارگرفته است.

وی اعتبار این طرح را بیش از ۱۳۵ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: درجاهایی که این طرح اجرا شد، در امر پیشگیری جواب مثبت گرفته‌ایم.

استاندار مازندران بابیان اینکه درزمینهٔ پسماند یک قرارداد ۳۰ ساله منعقد شده است، گفت: قراردادهای کلی آن منقعد شده و زمین موردنیاز نیز تهیه‌شده است و با این طرح، مشکل مازندران رفع می‌شود.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"