تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36316  تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

سرپرست خبرگزاری مهردر مازندران خبر داد:
جشنواره (مسئول پاسخگو) در مازندران برگزار می شود

این جشنواره کاملا خبرنگار محور برگزار می شود و در این راستا از خبرنگاران پیشکسوت، حرفه ای و با سابقه استان در مورد انتخاب مدیران پاسخگوی استان نظرسنجی می شود و منتخبان نیز در قالب مراسمی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
جشنواره (مسئول پاسخگو) در مازندران برگزار می شود

شمال فردا -  جشنواره مسئول پاسخگو با عنوان «پاسخ‌گو» به همت خبرگزاری مهر در استان مازندران برگزار می شود.

به گزارش شمال فردا، علیرضا نوری کجوریان سرپرست خبرگزاری مهردر مازندران در این رابطه توضیح داد: خبرگزاری مهر در راستای فرهنگسازی پاسخگویی مسئولان به رسانه ها مبادرت به برگزاری جشنواره ای با عنوان «پاسخ‌گو» کرده که در این راستا هم فرهنگ پاسخگویی بین مسئولان و مدیران کشور نهادینه شود و هم از مسئولان پاسخگو تقدیر شود.

وی افزود: این جشنواره کاملا خبرنگار محور برگزار می شود و در این راستا از خبرنگاران پیشکسوت، حرفه ای و با سابقه استان در مورد انتخاب مدیران پاسخگوی استان نظرسنجی می شود و منتخبان نیز در قالب مراسمی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

سرپرست خبرگزاری مهر در مازندران گفت: برای انتخاب مسئولان پاسخگو فاکتورهایی شامل نشستهای خبری مکرر در طول ماه یا فصل، در دسترس بودن مدیر یا مسئول برای پاسخگویی به سوالات، ارتباط تعاملی با رسانه، پاسخگویی به انتقادات و نقدهای مطرح شده، عدم پیگیری قضایی و یا حقوقی سازمان متبوع در واکنش مطالب منتشر شده پیرامون آن سازمان و برخورداری از سواد رسانه ای در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: فراخوان این جشنواره در حال توزیع در سراسر استان بوده و با رای همکاران رسانه ای، چهار مسئول پاسخگو در استان معرفی و تقدیر خواهند شد.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"