تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36334  تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

پیشنهادی متفاوت در آستانه سفر رئیس جمهور به مازندران ؛
فیاضی: مدیریت نور و محمودآباد به قالیباف واگذار شود!

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در این جلسه با اشاره به موقعیت استثنایی شهرستان محمودآباد به عنوان اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان گفت: گردشگر در همه ی دنیا یک نعمت برای توسعه و رشداقتصادی است ولی عدم فراهم بودم زیرساختهای گردشگری در شهرهای محمودآباد و نور این نعمت را تبدیل به نغمت نموده است....

فیاضی: مدیریت نور و محمودآباد به قالیباف واگذار شود!

شمال فردا - فیاضی نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی گفت : شهردار تهران مدیریت شهرهای محمودآباد و نور را بر عهده بگیرد.

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در جلسه شورای اداری محمودآباد خواستار ارائه خدمات از شهرداری تهران به شهرهای محمودآباد و نور شد.

به گزارش شمال  فردا ، جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد در آستانه بیست و سومین سفر استانی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت به مازندران  با حضور محمدی وزیر دادگستری ، امامان جمعه محمودآباد و سرخرود ، فرماندار شهرستان محمودآباد و اعضای شورای اداری و شورای تامین در مرکز آموزش مدیریت نفت برگزار شد.

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در این جلسه با اشاره به موقعیت استثنایی شهرستان محمودآباد به عنوان اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان گفت: گردشگر در همه ی دنیا یک نعمت برای توسعه و رشداقتصادی است ولی عدم فراهم بودم زیرساختهای گردشگری در شهرهای محمودآباد و نور این نعمت را تبدیل به نغمت نموده است.

وی گفت: حضور مسافر در شهرهای ساحلی آثار مثبت و منفی زیادی با خود به همراه دارد که آثار منفی آن اعم از افزایش آمار جرایم اخلاقی و انتظامی و ترافیک و زباله به علت فراهم نبودن بستر و زمینه حضور گسترده مسافران امروز به عنوان یک دغدغه بشمار میرود.

نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها از پی هم می آیند و می روند ولی ساحل محمودآباد در طی همه ی این سال ها همچنان مثل سابق است و هیچ تغییر و تحولی را شاهد نیستیم.

عبدالوحید فیاضی با اشاره به اینکه کشاورزی در مازندران در حال نابودی است گفت: کشاورزی در شمال با توجه به افزایش هزینه های کشت و عدم حمایت از کشاورزان و واردات بی رویه برنج از سوی دولت دیگر برای هیچ کشاورزی کشت برنج توجیه اقتصادی ندارد و تمامی شالیکوبی های مازندران مملو از کیسه های انباشته برنجی است که علیرغم مرغوبیت و کیفیت ممتاز از بازار فروش داخلی محروم است و واردات بی رویه برنج ضربه محلکی به صنعت کشاورزی در مازندران زده است.

عبدالوحید فیاضی گفت: مازندران و بالاخص شهرهای محمودآباد و نور دیگر به بومی ها تعلق نداشته و در حال حاضر جمعیت شناور که اکثراً تهرانی هستند در همه ایام سال در این شهرها حضور داشته و باتوجه به اینکه زیرساختهای عمومی این شهرها برای جمعیت بومی برنامه ریزی شده است پاسخگوی جمعیت گسترده مسافران و شهروندان تهرانی نمی باشد و دکتر قالیباف شهردار تهران باید مدیریت دو شهر ساحلی محمودآباد و نور را به جهت حضور گسترده تهرانی ها برعهده بگیرند و خدمات ارائه دهند.

وی افزود: تمام درآمدهای شهرداری های محمودآباد و نور که از ردیف عوارض و نوسازی و غیره می باشد صرف جمع آوری زباله و خدمات سطحی به شهروندان و مسافران می شود و افت فشار آب و قطع برق در برخی از مناطق شهری بیانگر حضور بیش از پیش مسافران و نیاز تقویت زیرساختهای شهری در تمامی حوزه ها است.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"