تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36377  تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

با اعلام برخي منابع آگاه ؛
اسامی داوطلبین تائید صلاحیت شده استان مازندران

فرمانداران اسامی جدید داوطلبین تائید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی را اعلام کردند./براساس این گزارش، علاوه بر لیست قبلی تائید شده از سوی هیات نظارت استان مازندران ، اسامی افراد تائید صلاحیت شده .....
اسامی داوطلبین تائید صلاحیت شده استان مازندران

برخي از منابع خبري ، اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان استان مازندران را منتشر كردند.

به گزارش شمال فردا ، لحظاتی پیش فرمانداران اسامی جدید داوطلبین تائید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی را اعلام کردند.

براساس این گزارش، علاوه بر لیست قبلی تائید شده از سوی هیات نظارت استان مازندران ، اسامی افراد تائید صلاحیت شده در این لیست نیز مشاهده می شود.

 

اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه نکا،بهشهر و گلوگاه


نام و نام خانوادگی

احمدعلی مقیمی

علی محمد شاعری

محمدطاهر یعقوبی گلوردی

علی اصغر شفیعی خورشیدی

احمدرضا قلی پور

سید احمد میری قلعه سری

انسیه امیرخانلو

کرم سینا

کاظمعلی حسینی

سید جابر هادی زاده

حمیدرضا نجفی تیرتاشی

رمضانعلی صفری

روح اله باقری مجد

سیدمهران کریمی

مهدی برزگر بادله

علی دست باز

رمضانعلی مهتابی

بی بی فاطمه هاشمی نژاد

 

اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه ساری و میاندرود

نام و نام خانوادگی

عباسعلی ابراهیمی

محمدعلی امیری

حکیمه بابایی نسامی

علی بابایی کارنامی

سیدباقر پیشنمازی

کوروش جعفری

مسعود حاجیان زیدی

سید زمان حیدری

فاطمه خدادادی

محمد دامادی

علی رضایی تیلکی

عادل روحی

منصور علی زارعی

عالیه زمانی

احمد سنچولی

علی صادقی کردخیلی

اسماعیل عنایتی

منیره کهنسال کلکناری

یزادان گرجی نژاد

اسحق مستشرق

محمدسعید مظفری

علی اصغر یوسف نژاد

مرتضی عرب صاحبی

 

اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه قائمشهر،جویبار و سوادکوه

نام و نام خانوادگی

سید علی ادیانی راد

حمید رضا اکبری آلاشتی

عزت الله اکبری تالار پشتی

علی پهلوان

موسی ترابی وسطا کلایی

علیرضا جمشیدی

یوسف علی جوانی قادیکلایی

هادی شورابی

سید هادی حسینی اندارگلی

ناصر درزی نفتچالی

محمد رجبی

علی بابا رحمتی کوکنده

عبدالله رضیان

محمود علی رکنی

سید علی ساداتی سید محله

مهدی سلیمانی خوئینی مطلق

کمال علیپور خنکداری

یزدان علیپور

میکائیل فرج پور کردآسیابی

جابر قنبری

محسن کاکویی

مهران کوپایی حاجی

حسین گرجی

کیوان مرادیان کوچکسرایی

سید هادی حسینی

قربانعلی مهری


اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه بابل

نام و نام خانوادگی

سید حسن احمدیان

میثم اسماعیل تبار فوکلائی

علیرضا بیژن زاد

حرمت الله بیژنی

میثم جعفر پور کشتلی

اباذر حبیبیان

زین العابدین حسین نژاد

یوسف حسین نژاد

محمد علی رجب نیا

نرگس رضاقلی زاده آهنگر

مهدی سعادتی

سید مجید طاهری

همت الله طاهرنژاد لداری

رامین علی ابادیان

حسن عموزاده

حسینعلی قاسم زاده

علیرضا قلی زاده

هرمز گرجی

سعید مشایی

عابدین مومنی

علی اکبر ناصری زاده

حسین نیاز آذری

قاسم رمضانی

فریبرز شعبانیان

وحید عالمیان

حسن فریدی

شیما قاسم نژاد

احد منتظری کلمی

سید محمد موسوی خطیر

 

اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه بابلسر و فریدونکنار

نام و نام خانوادگی

عباس احمد نتاج کاسگری

علی اصغر باقر زاده

فاطمه پیروزی

سید ابوذر حسینی

حمید رضا روح الهی

حسین عظیمی طرقدری

رجبعلی علیزاده دوغیکلا

فرج الله غلامپور درزی

ولی الله نانوا کناری

سید ابراهیم هاشم ورزی

اعظم یزدانخواه کناری

سید علی اکبرغلامیان

مهدی محمدی راد

مقداد نجف نژاد


اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه آمل

نام و نام خانوادگی

عباس ابراهیمی

ذبیح الله اکبرزاده

حسین تقوی پور

رضا حاجی پور

یحیی حیدری

احمد خضرایی

غلامرضا صیادی

سید ضیاء الدین کاظمی دینان

نادر همایونی

عزت الله یوسفیان ملا

علیرضا شیرزادی

علی رضایی

 

اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه نور و محمودآباد 

نام و نام خانوادگی

ابراهیم اسمعیلی

تقی خادمی

مهدی سلیمی

مرتضی صبوری راد

ولی الله فرزانه

عبدالوحید فیاضی

زهرا رمضانی

وطن زکی پور

عباس یزدانی


اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه نوشهر ، چالوس و کلاردشت 

نام و نام خانوادگی

قاسم احمدی لاشکی

مهدی حسن نیا

سید جواد حسینی

سید فخرالدین حسینی فیروز

سکینه خوشیاری

نوید دیلمی معزی

سید هاشم فاطمی چتن

مهرداد کریمی

دلاور مجیدی

سید مسعود میرکاظمی

جواد درویش

حمزه علی ریاحی فر

احمد سعیدی

نریمان فاخری

مجید قربان نیا

عبدالهاشم کاوه فیروز

محمد کثیری


اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه تنکابن،عباس آباد و رامسر 

نام و نام خانوادگی

محسن بذرافشان

علی پور آهنگ

اسدالله جنت بوداغی

سلمان   جورابراهیمیان

جلال الدین حیدری

رستم زرودی

مرتضی سبزیان

رضا شاه مرادی مقدم

شمس الله شریعت نژاد

علی شمس

علیرضا ظفرمند

سید تقی فیروزبخت

احمدعلی قنبرهراتی

غلامرضا مشایخی

امیر ملایی کوهی

علی اوست منتظری

ابراهیم نوروزیان

سیدجلال نوری زاده

علی نیک کار

سید یوسف هاشمی

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"