تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36417  تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

من از همین تریبون مسئولین را استیضاح می‌‌کنم؛
جباری : چرا باید آثار تاریخی «بهشهر» در ساری و بابل نگهداری شود؟

شمال فردا - امام جمعه بهشهر مسئولین شهرستان را به برطرف کردن مشکلات شهرستان توصیه و خاطرنشان کرد: همانطوری که در سال جدید مسئولین را تشویق و حمایت می‌کنم، اینگونه نیست که همیشه بگوییم دست مسئولین را می‌بوسیم، خیر من از همین تریبون م.....

جباری : چرا باید آثار تاریخی «بهشهر» در ساری و بابل نگهداری شود؟

شمال فردا - امام جمعه بهشهر مسئولین شهرستان را به برطرف کردن مشکلات شهرستان توصیه و خاطرنشان کرد: همانطوری که در سال جدید مسئولین را تشویق و حمایت می‌کنم، اینگونه نیست که همیشه بگوییم دست مسئولین را می‌بوسیم، خیر من از همین تریبون مسئولین را به چالش می‌کشم و استیضاح می‌کنم.

به گزارش شمال فردا به نقل از خط امید ، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: باید از نصیحت مقام معظم رهبری در شعار سال استفاده کرده و از پوسته خودمان بیرون آییم و برای بهبود وضعیت اقتصاد حرکت کنیم تا در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شاهد تحولات خوبی در شهرستان باشیم.

وی افزود: هم طلاب را دوست داریم هم از آنها انتظار داریم، که در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، احادیث و روایات کاربردی در این حوزه را استخراج کنند تا مورد بهره‌برداری مردم قرار بگیرد.

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: خداوند متعال انسان‌هایی که بیکار و تن‌پرور هستند را نه تنها دوست ندارد، بلکه از این انسان‌ها نفرت دارد، بر اساس این حدیث همه باید پای کار بیایند و برای پیشرفت شهر قدم بردارند، جوانان برای خودشان دل بسوزانند چراکه کسی نیست دلسوز آنها باشد.

حجت‌الاسلام جباری خطاب به مسئولان تاکید کرد: شهرستان بهشهر با این قدمت تاریخی و با وجود مکشوفه‌های تاریخی با ارزش زیاد، موزه ندارد، چرا باید این مکشوفه‌ها در ساری و بابل نگهداری شود؟ مگر شهرستان بهشهر چه چیزی کمتر از شهرهای دیگر دارد؟

وی مسئولین شهرستان را به برطرف کردن مشکلات شهرستان توصیه و اضافه کرد: همانطوری که در سال جدید مسئولین را تشویق و حمایت می‌کنم، اینگونه نیست که همیشه بگوییم دست مسئولین را می‌بوسیم، خیر! من از همین تریبون مسئولین را به چالش می‌کشم و استیضاح می‌‌کنم.

خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان گفت: امروز جنایات دولت آمریکا بر هیچ‌کس پوشیده نیست، در منطقه سرَک می‌کشند و فکر می‌کنند به جایی می‌رسند، اما همه می‌دانند داعش و وهابیت را چه کسی تایید و تقویت می‌کند، منابع نفتی و اشیای با ارزش و تاریخی را با چه نیروهایی از مصر و عراق خارج می‌کنند.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"