تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36418  تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

با صدور حکمی از سوی حسین زادگان ؛
انتصاب سرپرست هیئت بوکس استان مازندران

شمال فردا - نصیری که پیش از این رئیس هیئت بوکس شهرستان قائم شهر را برعهده داشته است پس از استعفای علی بابایی کارنامی سرپرستی این هیئت را در استان پذیرفت ./ وی پس از انتصاب از هیئت های بوکس شهرهای رامسر ، تنکابن، شيرود، خرم آباد و چالوس در غرب استان بازديد و عملکرد گذشته و برنامه های آینده آنها را مورد بررسی قرار داد تا نشان دهد توجه ویژه ای به همه نقاط استان دارد ....

انتصاب سرپرست هیئت بوکس استان مازندران

شمال فردا - سرپرست هیئت بوکس استان مازندران منصوب شد .

به گزارش شمال فردا ، طی حکمی از سوی حبیب حسین زادگان ، پرویز نصیری سوادکوهی به سمت سرپرست هیئت بوکس استان مازندران منصوب گردید .

نصیری که پیش از این رئیس هیئت بوکس شهرستان قائم شهر را برعهده داشته است پس از استعفای علی بابایی کارنامی سرپرستی این هیئت را در استان پذیرفت .

وی پس از انتصاب از هیئت های بوکس شهرهای رامسر ، تنکابن، شيرود، خرم آباد و چالوس در غرب استان بازديد و عملکرد گذشته و برنامه های آینده آنها را مورد بررسی قرار داد تا نشان دهد توجه ویژه ای به همه نقاط استان دارد .

سرپرست جدید هیات بوکس استان مازندران با حضور در ادارات ورزش و جوانان شهرستان های چالوس ، تنکابن و رامسر با روسای این ادارات نیز به گفتگو پرداخته و خواستار توسعه ورزش بوکس در غرب استان مازندران شد.

نصیری معتقد است که باید ورزش بوکس به خانواده ها معرفی شود و با توجه به سختی های تغییر مکان رینگ با همکاری شهرداری ها تعیین مکان ثابت برای این رشته جذاب در پارک شهرها صورت گرفته تا شاهد شکوفایی بوکس در مازندران باشیم .

سرپرست جدید هیئت بوکس مازندران می گوید : بوکس مازنردن باید از این پس برنامه محور باشد و بدون شک با حمایت مسئولان و پیشکسوتان بوکس استان برنامه مدونی را برای این رشته در نظر داریم .

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"