تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36427  تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

با حکم « رحیمی » سرپرست شهرداری ؛
« شیرسوار » مدیرعامل سازمان آتش نشانی قائم شهر شد

افزایش 120 درصدی بودجه سازمان آتش نشانی ، ساختار مندی اداری و عملیاتی ایستگاههای آتش نشانی ، انتشار بروشورها و مجلات آموزشی و فرهنگی ، افزایش چشمگیر تعداد آتش نشانان و ... برخی دیگر از فعالیت های این مدیر جوان ، ارزشی و موفق قائم شهری بشمار می آید .....

« شیرسوار » مدیرعامل سازمان آتش نشانی قائم شهر شد

شمال فردا - سرپرست شهرداری قائم شهر در اولین اقدام خود با هدف خدمات رسانی بهتر و برای چابک سازی مجموعه مدیریت شهری ، محمد علی شیر سوار را به سمت مدیر عامل سازمان اتش نشانی قائم شهر منصوب کرد .

به گزارش شمال فردا ، در حالی محمد علی شیرسوار بعد گذشت 16 ماه، برای دومین بار بعنوان مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قائم‌شهر منصوب شد که در دوره مدیریت وی اقدامات اساسی در حوزه ایمنی و آتش نشانی به شهروندان ارائه شده بود .

در دوره مدیریت شیرسوار ، آتش نشانی قائم شهر با پیشرفت های فراوانی روبرو شد که همواره با رضایت مردم همراه بود .

در این دوره مدیریتی ، توجه ویژه به آموزش شهروندان با برگزاری دوره های فشرده و منظم آموزشی و فرهنگ سازی در لایه ها و بافت های شهری همواره در دستور کاز این سازمان قرار داشت .

افزایش 120 درصدی بودجه سازمان آتش نشانی ، ساختار مندی اداری و عملیاتی ایستگاههای آتش نشانی ، انتشار بروشورها و مجلات آموزشی و فرهنگی ، افزایش چشمگیر تعداد آتش نشانان و ... برخی دیگر از فعالیت های این مدیر جوان ، ارزشی و موفق قائم شهری بشمار می آید .

صدور حکم مدیرعاملی برای این مدیر جوان و فعال ، از سوی « رضا رحیمی » سرپرست شهرداری قائم شهر با استقبال شهروندان قائم شهری روبرو شد .

محمد علی شیر سوار فرزند سردار شهید حاج جعفر شیرسوار است .

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"