تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 36463  تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ؛
گلنگ زنی و بهره برداری از 11 پروژه بزرگ عمرانی و خدماتی شهرداری قائم شهر آغاز شد

شهرداری قائم شهر که چندی است با روی کار آمدن مهندس رضا رحیمی به عنوان شهردار ، گام های بلندی را در راستای آبادانی این شهر برداشته است در جدیدترین اقدام همزمان با دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی « 11 پروژه بزرگ عمرانی ، خدماتی » را آغاز و به بهره برداری می رساند .....
گلنگ زنی و بهره برداری از 11 پروژه بزرگ عمرانی و خدماتی شهرداری قائم شهر آغاز شد

شمال فردا -  شهرداری قائم شهر که چندی است با روی کار آمدن مهندس رضا رحیمی به عنوان شهردار ، گام های بلندی را در راستای آبادانی این شهر برداشته است در جدیدترین اقدام همزمان با دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی « 11 پروژه بزرگ عمرانی ، خدماتی » را آغاز و یا به بهره برداری می رساند .

به گزارش شمال فردا ، مراسم کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های بزرگ یازده گانه شهرداری قائم شهر از امروز به مدت 4 روز با حضور مردم و مسئولان به شرح زیر انجام می شود :

1- روز یکشنبه مورخ 17/11/95، آغاز عملیات اجرائی احداث پارک سیاهرود – پارک مرحوم یزدانی- پارک طالقانی و پارک سمنا دشت.

2- روز دوشنبه مورخ 18/11/95، آغاز عملیات اجرائی اصلاح هندسی و دوربرگردان به همراه جابجایی تاسیسات در سه نقطه خیابان آیت الله صالحی مازندرانی و آغاز عملیات اجرایی زیرگذر ریلی دخانیات.

3- روز سه شنبه مورخ 19/11/95، آغاز عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح شهید مهدوی و کانال هدایت آبهای سطحی و نیز آغاز عملیات پل سواره شهید عباسپور.

4- روز چهارشنبه مورخ 20/11/95 ، بهره برداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچکسرا – بهره برداری از بزرگترین پرچم ایستاده استان مازندران – بهره برداری از ایستگاه 5 آتش نشانی( شهدای آتش نشان).

 photo_2017-01-30_08-39-48

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"